KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12044616
*
nr 1204 4616
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Sign Iddi, Tanzania, djur. Olja på duk, 79x78
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 september 2018
kl 19:04:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/9 18:12:30
1
400 kr
15/9 21:05:43
2
Vinnande bud
16/9 17:11:57
3
500 kr
16/9 17:11:57
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: afriakansk afrika djur olja olja på duk oljemålning oljemålningar tanzania
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:12
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:56
-
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:37
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1204 4616
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Sign Iddi, Tanzania, djur. Olja på duk, 79x78
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 september 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/9 18:12:30 | 1 | 400 kr |
15/9 21:05:43 | 2 | Vinnande bud |
16/9 17:11:57 | 3 | 500 kr |
16/9 17:11:57 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: afriakansk afrika djur olja olja på duk oljemålning oljemålningar tanzania
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:12 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:55 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:56 -
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:37